• 0212 279 79 41
  • info@depocu.com.tr

Small (Küçük) Depo

Small Depo’ya Neler Sıgar?

En sık sorulan sorulardan biri küçük (small) depo’ya neler sığar sorusudur. 1+0 ev eşyası veya küçük,özel eşyalarınızı anahtarı sadece sizde bulunan small depo birimimizde depolayabilirsiniz. Arşiv evraklarınızı,mini e-ticaret firmalarının başlangıç aşamasındaki depolama ihtiyacını çözmeye yöneliktir.

Depomun kilidi sadece bende mi bulunacak?

Evet deponuzun anahtarı sadece sizde bulunmaktadır. Ana giriş tarafımızca açılmakta, deponuzu sadece siz açıp kapatmaktasınız.
Nem ve rutubet var mı?

Hayır. Tesisimiz oldukça havadar ve ferah durumdadır.

İstediğimiz zaman eşya bırakıp alabilirmiyiz?

Hafta içi : 08:30-18:00 Cmt:09:00-17:00 saatleri arasında istediğiniz gibi giriş-çıkış sağlayabilirsiniz.Sadece pazar günleri kapalıyız.

Yük asansörünüz mevcut mu?

Evet tesisimizde yük asansörümüz,taşıma araçlarımız mevcuttur. İsteğe bağlı taşıyıcı personel ve ambalaj malzemesi teminide mümkündür.

Depolarınız güvenlikli mi?

Tüm tesisimiz kapalı devre ve harekete duyarlı kamera sistemleri izlenmektedir. Aynı zamanda sektörün en öncü alarm firması ile korunmakta ve fiziki güvenlik görevlimiz de mevcuttur. Kendimize ait iş merkezi içerisinde yer alıyor oluşumuz güvenlik açığını minimum seviye’ye indirmektedir.

Fatura ve sözleşme yapıyormusunuz?

Firmamız tüm işlemlerinde faturalı ve sözleşmeli işlem yapmaktadır. Fatura ve sözleşme depo sahibi adına düzenlenmektedir. Merak etmeyin sözleşmelerimizde taahhüt bulunmamaktadır. İsterseniz 1 aylık isterseniz 3 yıllık depo tutabilirsiniz, tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Depo ölçüleriniz öğrenebilirmiyiz?

Tabi ki depomuzun ölçüleri ;En: 1.25 Boy: 2.40 Yükseklik:2.84 Hacim:8.75 m3

 


sosyal medyada paylaş
Etiketler: eşyadepolama, , , , , , , , ,